Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
KREDIKOSGEB.NETİNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Semih Atak
Mail: semih@kredikosgeb.net
GSM: 05549278215

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Çağatay Keskin
Mail: cagatay@kredikosgeb.net
GSM: 05335277172

Haber Editörleri / News Editors
Murat Serin
Mail: murat@kredikosgeb.net

Ozan Barut
Mail: ozan@kredikosgeb.net

Ersin Yıldırım
Mail: ersin@kredikosgeb.net

Recep Zeybekci
Mail: recep@kredikosgeb.net

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Halime Fedaverdi
Mail: halime@kredikosgeb.net

Reklam / Advertise
Bekir Şimşek
Mail: reklam@kredikosgeb.net

Mali Müşavir / Financial Advisor
Mahmut Tansel
Mail: mahmut@kredikosgeb.net

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Berdan Sever

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bulten@kredikosgeb.net adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Servis Sağlayıcı / Service Provider
Veridyen İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Yazılım Firması / System Management
WordPress

Adres / Adress
Irmak Mahallesi, 97. Sk. No:2, 35410 Gaziemir/İzmir

MAİL: bilgi@kredikosgeb.net
TEL: 0212 143 42 63
FAX:0212 143 42 64

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2018 kredikosgeb.net tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında kredikosgeb.net’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. kredikosgeb.net üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

kredikosgeb.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili kredikosgeb.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on kredikosgeb.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on kredikosgeb.net are opened on a new page. kredikosgeb.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.