Evde Makale Yazarak Para Kazanmak – Günde 100 Lira Kazanabilirsiniz

1

İş fikirleri listemizde bugün öğrenciler, ev hanımları veya ikinci bir işte çalışmak isteyen herkes için en kolay ve en pratik para kazanma yöntemlerinden biri de evde makale yazarak para kazanmak. Günümüzde milyonlarca internet sitesi var. Ve bu internet siteleri için her gün düzenli olarak makale girişi olması gerekiyor. Birçok Webmaster’ın vakti olmadığından dolayı makalelerini para karşılığı yazdırmaktadır.

 

Nasıl ve Kime Makale Yazacağım?

İş bulma konusunu hiç dert etmenize gerek yok. Çünkü birçok sosyal paylaşım platformunda açılan gruplarda kolayca müşteri bulabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise makale yazarlarının toplandığı platformlar var. Bu platformlara kayıt olarak sizde dilediğiniz kadar makale yazabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun haricinde r10 ve wmaracı gibi internet sitelerinde de dilediğiniz kadar müşteri bulabilirsiniz.

 

Makale Ücretleri Ne Kadar? Yazmaya Değer mi?

En karmaşık konulardan biri makale ücretleri konusu diyebiliriz. Çünkü fiyatlar çok değişken. Kimisi var 100 kelimeyi 1 liraya yazdırır kimileri 100 kelimeyi 2 liraya. İlk başta ortalama bir fiyattan sektöre girip, kendinizi geliştirdikten sonra daha seçici olabilirsiniz. Ancak hiçbir bilginiz olmayan konularda yazmamanızı öneririz çünkü belli bir noktadan sonra işin içinden çıkamayacaksınız.

 

İngilizce Makale Yazarak 2 Kat Fazla Kazanın

Eğer yabancı diliniz varsa mutlaka bu yeteneğinizi değerlendirmelisiniz. Türkçe makalelerde ortalama 100 kelime 1,5 TL iken, İngilizce makale ücretleri 100 kelimesi 3,5 – 4 TL olabilmektedir. İngilizce makale ihtiyacı da tıpkı Türkçe makaleler gibi oldukça fazladır. Türk webmasterlar sürekli olarak İngilizce makalelere ihtiyaç duyuyorlar. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kaynaklara giderek sizde evde ayaklarınızı uzatıp bir yandan da kahvenizi içerken makale yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

KREDİ KARTI LİMİTİ NASIL ARTTIRILIR?